اخبار

افتتاح مرکز مشاوره کارآفرینی « تمدن پویا»

در مراسمی که امروز با حضور دکتر علی اکبر حجت رییس هیئت مدیره شرکت عمرانی شهرک های صنعتی استان یزد …

در مراسمی که امروز با حضور دکتر علی اکبر حجت رییس هیئت مدیر شرکت عمرانی شهرک های صنعتی استان یزد و دکتر ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و الهه جورابی، عضو شورای اسلامی شهر یزد برگزار شد، مرکز مشاوره کارآفرینی تمدن پویا در محل مرکز خدمات فناوری کسب و کار شرکت شهرک های صنعتی استان یزد افتتاح شد.

علی اکبر حجت، رئیس هیات مدیره شرکت عمرانی شهرک های صنعتی یزد در این مراسم گفت : شرکت شهرک های صنعتی استان یزد به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های سطح کشور است که توانسته در بین یک هزار و ۵۰ شهرک صنعتی در سطح کشور رتبه برتر را به خود اختصاص دهد
که نشان از پویایی این بخش است.
رئیس هیات مدیره شرکت عمرانی شهرک صنعتی یزد
گفت: یکی از اقدامات ما در راستای بهبود صنعت در استان ایجاد مرکز مشاور کارآفرینی تمدن پویا است که سعی شده تا ارتباط بین صنعت و ایده پردازان و افراد علاقمند به این حوزه برقرار شده و بازدهی را بیشتر شاهد باشیم.
رئیس هیات مدیره شرکت عمرانی شهرک های صنعتی یزد بیان کرد: تمرکز روی مشاوره قبل از موافقت و صدور مجوز، ترویج نگرش کارآفرینی از جمله اهداف ما در این مرکز است که سعی شده از این طریق زیرساخت ها را به صورت مناسب داشته باشیم.

محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت :
امروز پیشرفت و توسعه همه جانبه استان یزد نیازمند هم افزایی در بخش های مختلف است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بازدید از نمایشگاه دائم صنعت خاطرنشان کرد: استان یزد فرصت بسیار زیادی در حوزه های اقتصادی و اجتماعی وفرهنگی دارد و شهر تاریخی یزد کمک به توسعه می کند که در این نمایشگاه با هم افزایی که شکل گرفته است قدم خوبی در راستای توسعه و شناخت هرچه بیشتر صنعت استان برداشته شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بیان کرد:
استفاده از حوزه روانشناختی و آموزش تخصصی نشان از تلاش برای نظامی پویا است که افتتاح مرکز مشاوره کارآفرینی تمدن پویا نیز نمونه ای از این اقدامات مناسب است.