درباره ما

شرکت بکرانه دانه آوش از سال ۹۰ با بکارگیری متخصصان غذایی، مشاوران و فعالان این صنعت، فعالیت خود را در صنایع غذایی کنجد و فراورده ای آن آغاز نمود. برای اولین بار در کشور، مجموعه موفق به اجرای عملیات خالص سازی (بوجاری) و روغن کشی به صورت کاملا اتوماتیک گردید و افزایش درجه کیفی محصول را سرلوحه کار خود قرار داد.
باور ما بر این است که هر برند، مسئولیتی برای بهبود کیفیت زندگی مردم و ارتقاء سطح جامعه است. “بنه بن” آغازگر تعهد و مسئولیت ما برای مشارکت پایدار در سلامت جامعه است.

محصولات

استخراج شیمیایی

روغن کنجد تصفیه شده :

استخراج این روغن معمولا به کمک حلالهای شیمیایی است. با کمک حرارت بالا و فرایندهای شیمیایی، روغنی کاملا شفاف، بدون بو و با اسیدیته کمتر از ۰/۳ حاصل شود . در این مراحل از میزان کیفیت تغذیه ای روغن به شدت کاسته می شود.

استخراج مکانیکی

روغن کنجد پرس سرد :

در این روش روغن گیری با اعمال فشار مکانیکی انجام می شود. برای حفظ خواص تغذیه ای و عطر و طعم کنجد فرایند طوری طراحی شده که دمای روغن در هیچ یک از مراحل روغن کشی از c45°c تجاوز نکند.
کیفیت روغن در روش پرس سرد، کاملا در ارتباط با بکارگیری دانه مرغوب است زیرا از هیچ گونه فرآیند حرارتی و شیمیایی ( عوامل جبرانی کیفیت ) استفاده نمی شود. این روغن از بالاترین درجه کیفیت تغذیه ای برخوردار است.

تماس با شرکت بکرانه دانه آوش

آدرس :
یزد، شهرک صنعتی فاز ۳، بلوار مینا، مینای هفتم، واحد پنج
www.bennebon.com

وبسایت :

info@bennebon.com
پست الکترونیک :
۰۳۵-۳۷۲۷۵۸۳۴
فکس :
۰۳۵-۳۷۲۷۵۸۳۶
تلفن :
۰۳۵-۳۷۲۷۵۸۳۳
ارتباط با مشتری :