درباره ما

شرکت میکرو نخ کویر در سال ۱۳۸۵ با هدف تولید انبوه انواع پارچه های گرد باف و اشتغال زایی برای ۲۵ نفر به صورت مستقیم در شهرک صنعتی یزد در زمینی به مساحت یازده هزار متر مربع، افتتاح و آغاز به فعالیت نمود.
این شرکت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و به روزترین ماشین آلات دنیا اعم از یکرو سیلندر، دو رو سیلندر، ماشین های ساده و کامپیوتری از ریزی ۲۰ الی ۳۲ گره در اینچ با قطرهای مختلف از ۳۰ تا ۴۲ اینچ در حال تامین تمام سفارشات تولید کنندگان پوشاک با سلیقه های مختلف در سراسر کشور است.
انواع پارچه های گرد باف اعم از ژاکارد، انواع دورس، حوله، رینگر ژاکارد، مخمل و فانریپ برخی از محصولات شرکت میکرو نخ کویر می باشند که در تولید انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه از جمله انواع تیشرت های سبک و سنگین، سوییشرت ها، شلوار و پیراهن های خانگی و پوشاک ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.
مشتریان شرکت میکرو نخ کویر عمدتا تولید کنندگان پوشاک و پارچه فروشان هستند که در استان های تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و یزد هم اکنون در حال استفاده از محصولات تولید شده می باشند. همچنین میکرو نخ کویر این آمادگی را در خود می بیند که محصولات خود را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به سراسر کشور ارسال نماید.

محصولات

فیلامنت
گیپور
ونیز راه راه
اسپان راه راه
کرپ
بلیستر
رینگل
چاپی

تماس با میکرو نخ کویر

آدرس کارخانه :
یزد، شهرک صنعتی، میدان گلها، بلوار سرو، بیست متری غنچه
آدرس دفتر مرکزی :
تهران، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه محتشم، پلاک ۱۵ تلفن : ۶۶۴۹۶۵۶۹ (۰۲۱) فاکس : ۶۶۹۷۴۵۹۵ (۰۲۱)

وبسایت :

۳۷۲۷۳۴۸۳ (۰۳۵)
فکس :
۳۷۲۷۳۴۸۰-۳ (۰۳۵)
تلفن یزد :

۰۹۱۲۸۵۷۱۹۶۳

تلفن همراه :